تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متری/3 خواب/کلید نخورده نوساز/لاکچری

128 متری/3 خواب/کلید نخورده نوساز/لاکچری

2 روز پیش در باغ زرشک

متراژ
128
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏26,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏209,765,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
*املاک خانه ایرانی*

متراژ:128
طبقه:1
تعداد خواب:3(1 مستر)
آشپزخانه:open.hi
کفپوش:سنگ اسلب
مدت ساخت:2 سال

آسانسور✅️
پارکینگ✅️
تراس✅️
انبار✅️

توضیحات:واحد بسیار استثنایی و خوش قیمت

برای اطلاعات بیشتر با همین شماره تماس بگیرید