تائید
فروش مسکونیآپارتمان128متر 2خواب چیتگر ارکیده پامچال به قیمت رسیده

128متر 2خواب چیتگر ارکیده پامچال به قیمت رسیده

1 هفته پیش در سرو آزاد

متراژ
128
ساخت
1402
قیمت کل
‏13,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,031,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ارادتمند شما :بهپور
به قیمت ترین مورد ارکیده پامچال ها چیتگر منطقه22

.با عرض معذرت همکاران محترم تماس نگیرند.

✅متخصص واحد های به قیمت رسیده چیتگر خرازی اردستانی ارکیده پامچال