تائید
فروش مسکونیآپارتمان128متر آپارتمان، دوکله تک واحدی

128متر آپارتمان، دوکله تک واحدی

11 ماه پیش در باجک (۱۹ دی)

متراژ
128
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬343٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎

☆128متر بنای مفید واحد، دو خواب،سند تکبرگ ☆

☆واحد دو کله، نورگیری عالی و ویو بسیار عالی و ابدی،تک واحدی☆

☆بر خ اصلی در باجک3،لوکیشن عالی، واحد بسیار شیک و خوش نقشه☆

☆لطفا جهت توضیحات تکمیلی تماس بگیرید ☆

♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎

آدرس دفتر : باجک2.نبش کوچه 45

مجموعه مشاورین املاک کاج با دو شعبه فعال در محدوده خ 19دی آماده خدمتگزاری به شما سروران گرامی میباشد.

مهدی زند.