تائید
فروش مسکونیآپارتمان128متر3خواب برند شهرک دانشگاه

128متر3خواب برند شهرک دانشگاه

2 هفته پیش در بهارستان

متراژ
128
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏7,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
............................................................
_______⚜️ املاک سالار ⚜️_______
..........................................................
1️⃣سه خواب 1️⃣1️⃣آسانسور
2️⃣کمددیواری. 1️⃣2️⃣پارکینگ
3️⃣کابینت هایگلاس. 1️⃣3️⃣سیستم حریق
4️⃣هودلمسی
5️⃣گازصفحه ای
6️⃣بدنه سفید
7️⃣کف سرامیک
8️⃣درب ضدسرقت
9️⃣تراس
انباری
.....................آدرس دفتر .................
بهارستان خیابان شمشادیک نبش خیابان صدف 2
..........._____⚜️املاک سالار ⚜️______............

⚜️مشاور:مهدی مکوندی⚜️