تائید
فروش مسکونیآپارتمان128متردوبلکس،سه خواب،نارمک

128متردوبلکس،سه خواب،نارمک

16 ساعت پیش در نارمک

متراژ
128
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏33,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
1
✔️تاپ لوکیشن
☑️پارکینگ
☑️آسانسور
☑️انباری
☑️دوخواب مستر
☑️دریک طبقه سالن وآشپزخانه و طبقه دیگر 3خواب بزرگ
☑️هرطبقه دارای ورودی مستقل
☑️متراژ هر طبقه64 متر که مجموع میشود128مترطبقه 1و2

❌کلیددراختیار❌