تائید
فروش مسکونیآپارتمان129 متر ، سه خواب ، نوساز و کلید نخورده

129 متر ، سه خواب ، نوساز و کلید نخورده

6 ساعت پیش در تهران‌سر

متراژ
129
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏153,875,000 تومان
طبقه
8
تعداد کل طبقات
8
به نام خدا
129 متر
سه خواب
یک خواب مستر
طبقه 8
کافی شاپ
لابی من 24 ساعته
خریدار واقعی تماس بگیرد
مشاور شما مصطفی آهی
املاک امپراطور