تائید
فروش مسکونیآپارتمان129متر سه خواب 7ساله جنت اباد

129متر سه خواب 7ساله جنت اباد

1 روز پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
129
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏32,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,488,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
129متر سه خوابه
رو به آفتاب
نقشه بدون پرتی
کوچه دنج و مشجر
تاپ لوکیشن جنت آباد مرکزی
نما ترکیبی
ملک7ساله
10متر پاسیو مسقف
8متر انباری
سالن پرده خور روبه نما
بازدید هماهنگی
شخصی

مشاور شما مهرسا جلالی