تائید
فروش مسکونیآپارتمان129متر والفجر .3خواب .تک واحدی

129متر والفجر .3خواب .تک واحدی

1 هفته پیش در شهرک والفجر (منطقه ۶)

متراژ
129
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏52,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏407,131,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ویژه آپارتمان تک واحدی
129متر
دو پارکینگ سندی
3خوابه یک خواب مستر

تک واحدی
شمالی
نما ترکیبی
ساختمان 10ساله

مشاور ملکی شما
خسروی