تائید
فروش مسکونیآپارتمان129متری/تک واحدی/شخصی ساز

129متری/تک واحدی/شخصی ساز

4 ساعت پیش در ایلام

متراژ
129
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,901,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
باسلام
واحد شخصی ساز بامتراژ129 متر فول امکانات
جنوبی و کاملانورگیر
3طبقه تک واحدی،دوخواب بزرگ دارای کمددیواری
آسانسور،کابینت،کولرآبی، پارکینگ،درب پارکینگ برقی
کف سرامیک،حال ودوخواب بزرگ
درمنطقه ای آرام،وسط شهرباهمسایه های محترم
دارای حیاط مشا80 متری میباشد
ادرس:بلوارسیدالشهدا جنب بازار روز،
لطفابادقت بخونید قیمت الکی ندید اگه قیمت داشته باشیدمیدونیدکه خارج شهرو به این قیمت دارن میفروشن، بامشتری واقعی کنارمیام باتشکر...