تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر / 3 خواب / فول امکانات / جمالزاده

130 متر / 3 خواب / فول امکانات / جمالزاده

1 هفته پیش در نصرت

متراژ
130
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏23,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,846,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
⚜️ به نام خدا ⚜️

« دسترسی سریع به مترو انقلاب »

☑️130 متر 3 خواب

* مبلغ پارکینگ مجزا میباشد *

-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/- راد /-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-