تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر/تک واحد/سه خواب/معلم صفاری اول

130 متر/تک واحد/سه خواب/معلم صفاری اول

1 هفته پیش در صفاری

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,692,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان سه خواب خوش نقشه | طبقه دوم | موقعیت عالی
4 طبقه 4 واحد
طبقه دوم
موقعیت مکانی بسیار عالی
نقشه بسیار خوش چیدمان و بدون پرتی
سه خواب استاندارد (یک خواب مستر)
پارکینگ اختصاصی
آسانسور
مشاعات کاملاً سنگ
تحت اجاره تا برج 6
مبلغ اجاره 1/700
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
ملک کم واحد و خوش ساخت
قیمت قابل مذاکره
.....
دوستی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هوم لند (معلم،صفاری ۱)