ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
130 متر ویلایی دوبلکس/105متر زمین /فاز 4 اندیشه
130 متر ویلایی دوبلکس/105متر زمین /فاز 4 اندیشه
3 روز پیش در فاز 4
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
105
قیمت کل
15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
147,619,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
❤به نام یگانه معمار و هستی ❤
___________________آکاملک _____________________
درود بر شما
توضیحات:
130متر مفید بدون پرتی
65متر سالن طبقه همکف
65متر دوبلکس طبقه اول
70متر سوئیت مجزا طبقه زیرزمین
سالن پذیرای دوبر نورگیر
خوش نقشه پرده خور
آشپزخانه بزرگ باکابینت های کاربردی
2خواب بزرگ دارای کمد دیواری
کف سرامیک کاغذدیواری شده
پارکینگ
انباری
دسترسی آسان به مراکز خرید
موقعیت ملک خیابان بهستان
مالک فروشنده واقعی
____________________________________________
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت فایلینگ خرید و فروش با ما در ارتباط باشید
مشاور و همراه شما : آقای جمالی
⬛◽مدیریت شعب: باربد توکلی◽⬛
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس دپارتمان آکا ملک شعبه۲
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت