تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر ویو نهج البلاغه / همیلا منطقه 2 پونک

130 متر ویو نهج البلاغه / همیلا منطقه 2 پونک

2 هفته پیش در پونک

متراژ
130
ساخت
1399
قیمت کل
‏51,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏392,307,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تنها مورد ویو نهج البلاغه در مارکت

130 متر 2 خواب
فول امکانات

لابی شیک و مجلل
طبقه 4
سرایدار مقیم

سالن پرده خور
بالکن قابل چیدمان رو به پارک نهج البلاغه

بازدید با هماهنگی
ارتا جهانی