تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متری /تک واحدی/18متری کارگر

130 متری /تک واحدی/18متری کارگر

4 روز پیش در همدان

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,307,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨✨ املاک امیران✨✨

مدیریت کهوند

✨3شعبه فعال

♻️مشاوره این فایل (متقی)
فروشنده واقعی
✅واحد 130 متری اکازیون
✅جنوبی دوبر نور
✅خیابان پهن و جادار
✅ویو ابدی و تکرار نشدنی
✅تک واحدی
✅3 خواب
✅بصورت خشک فقط پکیج
✅پارکینگ
✅تراس
✅انباری

✨الویت با اولین بازدید کننده ✨
ب ل و ا ر رنجبران املاک امیران

✨✨فایل های مشابه با متراژ و لوکیشن مختلف موجود میباشد✨✨

املاک امیران با بیش از دو دهه سابقه کاری در امور ملکی با مشاورین و کارشناسان مجرب و فعال جهت خرید و فروش رهن و اجاره در خدمت همشهریان عزیز می باشد