تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1300 متر ویلا (شهرک خانه تهران)

1300 متر ویلا (شهرک خانه تهران)

2 هفته پیش در پرندک

متراژ
400
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1300
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,769,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
**املاک ویلا(شهرک خانه )

ویلا ، زمین،نیمه کاره از 1000 الی2500 متر

آپارتمان از 80 الی 130 متر

✅️ محیطی آرام ،شیک بی نظیر در منطقه -در شهرکی محصور دارای گیت ورودی و نگهبانی 24 ساعته

✅️ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مشاوره شما حقیقت گو ************

املاک ویلا با مشاوره ی آقای حقیقت گو