تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1300 متر ویلا فوول تکمیل شهرک بارانلو - خسروشهر

1300 متر ویلا فوول تکمیل شهرک بارانلو - خسروشهر

2 هفته پیش در خسروشاه

متراژ
90
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1300
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان

✅دو نبش ( قابل تفکیک به دو قطعه)
✅اعیان 80 متری
✅استخر
✅داخل کوی ویلایی اختصاصی
✅انواع درختان میوه
✅مناسب اقامت دائم
ـ

☑️قوی ترین فایلینگ منطقه در دستان شما
☑️پاسخگویی در اسرع وقت با کارشناسان متعهد
☑️رکورد سرعت در فروش با شبکه گسترده
☑️موارد مشابه و بیشتر اعم از باغ ، ویلا ، زمین ، حیاط ویلایی ، آپارتمان ، قطعه مسکونی و تجاری و مغازه ، کارگاه و سوله صنعتی و... را از ما بخواهید
☑️مشاوره تخصصی و رایگان در امر سرمایه گذاری ملکی
ـ

مشاور و امین شما ؛ مهدی مقدم

✅✅مشاور برتر = انتخاب بهتر✅✅