تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1300 متر ویلا لواسان / سند تک برگ / فول مشاعات

1300 متر ویلا لواسان / سند تک برگ / فول مشاعات

2 هفته پیش در لواسان

متراژ
900
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1300
قیمت کل
‏250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏192,307,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
▂▃▅▒░ املاڪ کوهستان ░▒▅▃▂

●● 1300 متر زمین
●● 900 متر بنا تریبلکس
●● پنج خواب ، سه مستر
●● پایان کار
●● سند تک برگ

●● مشاعات آبی
●● سرایداری مقیم
●● تراس قابل چیدمان

●● ویو ابدی ، بدون مشرف
●● نورگیر از 4 جهت
●● پارکینگ

♦️ پایان یک معامله ، آغاز تعهد ماست ♦️
⚜️ املاک کوهستان با بیش از 30 سال سابقه درخشان در کنار شماست ⚜️