تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر آپارتمان 3خواب در شهرک نفت

130متر آپارتمان 3خواب در شهرک نفت

3 روز پیش در شهرک نفت (منطقه ۱)

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏46,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏360,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام و عرض احترام

5طبقه 2واحدی
طبقه 2
3خواب و یک مستر
ورودی لابی شیک
2سال ساخت
آفتابگیر
سند تک برگ

متری 360 تومن

مشاور تخصصی منطقه شهرک نفت
آرسام تهرانی