تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر تک واحدی پارکینگ بدون مزاحم

130متر تک واحدی پارکینگ بدون مزاحم

1 سال پیش در همدان

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬461٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨✨✨✨✨✨✨املاک زارع ✨✨✨✨✨✨✨
✏️فروش واحد 130متری تک واحدی ✅
✏️جانبازان نظام ✅
✏️پارکینگ بدون مزاحم✅
✏️انباری ✅ ✏️واحد تخلیه می باشد جهت بازدید
✏️تراس.✅ کلید نزد املاک میباشد✅
✏️ساخت 1403جنوبی✅
✏️چهارطبقه ✅چهار واحد✅ طبقه دوم تجهیز ✅
✏️3خواب✅
✏️امکان دریافت وام زوجین تا 860میلیون✅
✏️کمک وام مازاد برای فرزند به مبلغ 200میلیون✅
✏️امکان دریافت 500میلیون رهن کامل مستاجر ✅
✏️وام موجود قابل انتقال روی سند 360 میلیون ✅
✏️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید مراجعه↘️ ✏️حضوری به دفتر املاک زارع واقع در خیابان↘️ ✏️پاسداران مقابل شهید زمانی داخل عقب نشینی↘️ ✏️جنب پوشاک آداک ✅
✨✨✨✨✨✨✨املاک زارع✨✨✨✨✨✨
⬅️⬅️طبقه چهارم موجود می باشد متری 34500➡️➡️