تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر /سه خواب نور/مستر /حرم مطهر

130متر /سه خواب نور/مستر /حرم مطهر

2 هفته پیش در عیدگاه

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,846,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️گروه کارشناسان هلدینگ انصاری⚜️
کارشناس شما : مرتضی محسنی
………………………………………………………………
«تمامی قرارداد ها بصورت محضری و همراه با اخذ استعلامات صورت میگیرد»
………………………………………………………………
130 متری سه خواب مستر
حاشیه خیابان اصلی
غرق نور
فول امکانات
متریال تمام برند
شیرالات توکار
مشاعات قوی
سند شش دانگ
“جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید”
…………………………………………………………………
مشاوره و پاسخگویی 24 ساعته☎️
موارد مشابه با قیمت های متفاوت موجود میباشد.