تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر فلت همکف حاشیه آبکوه / لوک قوی

130متر فلت همکف حاشیه آبکوه / لوک قوی

4 روز پیش در کلاهدوز

متراژ
130
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏13,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,461,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ارادت

130متر بصورت فلت
حاشیه آبکوه - چهارراه کلاهدوز
(مناسب مشاغل کم رفت و آمد)
طبق سند مسکونی
پارکینگ رمپ
ورودی مشترک
ملک تخلیه میباشد

تیغه چینی میتونه بر اساس سلیقه خودتون باشه

—————————————————————

چناری هستم مشاور شما در زمینه امور ملکی در منطقه یک مشهد