تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر نیما / دو قدمی استخر / اصیل نشین لاهیجان

130متر نیما / دو قدمی استخر / اصیل نشین لاهیجان

2 روز پیش در رجایی

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏23,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✳️بنام روزی رسان مهربان✳️

✅مشاور ملکی شما: پویا زمانی پور

130متر سه خواب پلان کاملا مهندسی
یک خواب مستر با کلوزت روم کاربردی

تراس قابل چیدمان دلباز رو به آفتاب
شخصی ساز با متریال بروز و درجه یک

✅دسترسی آنی به دریاچه توریستی شهر لاهیجان

“برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه با بنده پویا زمانی پور تماس بگیرید”

✅تمامی معاملات زیر نظر مشاور حقوقی مجموعه و ثبت در سامانه جامع کاتب

“بانک املاک هوسمی دارای بزرگترین فایلینگ املاک در لاهیجان و حومه”

دفتر: حزین