تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر/پلان بی نقص/ساختمان برند/کاسبی/وایین

130متر/پلان بی نقص/ساختمان برند/کاسبی/وایین

1 هفته پیش در شهرک وایین

متراژ
130
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,076,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❎ به نام یگانه معمار هستی ❎

⚜️130 متر بسیار خوش نقشه و مرتب
⚜️دو خواب بزرگ و کاربردی
⚜️دو کله نورگیر عالی
⚜️مشاعات تا سقف سنگ و بسیار شیک
⚜️فرصت عالی برای سرمایه گذاری
⚜️قیمت کاسبی زیر قیمت واقعی منطقه
⚜️همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

⚜️دپارتمان لکس هوم معرفی کننده فایل های خاص همراهی قدم به قدم از بازدید اول تا امضای آخر⚜️

⚜️دپارتمان بزرگ لکس هوم⚜️
⚜️ مشاور تخصصی شما رشیدی ⚜️