تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر/ کوهک/ سندتک برگ/ بُرج نوساز/ فروشنده واقعی

130متر/ کوهک/ سندتک برگ/ بُرج نوساز/ فروشنده واقعی

1 روز پیش در شهرک گلستان

متراژ
130
ساخت
1401
قیمت کل
‏26,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏202,307,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️ تخصص ما خرید و فروش برج های منطقه22 ⚜️⚜️

♦️⭐️♦️⭐️♦️فروشنده واقعی _ آماده جلسه ♦️⭐️♦️⭐️♦️

✅️ برج لوکس کوهک
✅️ 130متر
✅️ 2 خواب

⭕️⭕️⭕️ فروشنده واقعی _ آماده جلسه ⭕️⭕️⭕️