تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر3خ نوساز فول مشاعات برج یونا پارک

130متر3خ نوساز فول مشاعات برج یونا پارک

3 هفته پیش در شهرک هما

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏41,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏319,230,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سازه ای از مهندس درستکار برج یونا پارک
سازه ای لوکس و فاخر با متریال لاکچری
کم واحد ترین برج منطقه
روف گاردن پانوراما، استخر و سونا و جکوزی آقایان و بانوان، لابی مجلل با ارتفاع 7 متر ، سالن جیم ، سالن اجتماعات، سالن ماساژ و بدنسازی ، لاندری
130 متر 3خواب نقشه عالی و بدون پرتی
سالن بزرگ با قابلیت چیدمان بالا
سالن پرده خور قدی با تراس بزرگ قابل چیدمان
فروشنده واقعی و شدیدا پول لازم
30 درصد زیر قیمت برج
مشاور شما متین