تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متری تک واحدی لوکیشن تاپ فرهاد

130متری تک واحدی لوکیشن تاپ فرهاد

1 روز پیش در باغ ملک‌آباد

متراژ
130
ساخت
1396
قیمت کل
‏20,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
پکیج
130متر در یکی از بهترین خیابان های ملک آباد
متراژ کمیاب در منطقه
_________________________________________
▫️دو خواب یک خواب مستر
▫️کف سرامیک و اتاق ها پارکت
▫️وان جکوزی
▫️کابینت ها هایگلس
▫️مجموعه کم واحد
▫️پارکینگ
▫️انباری
▫️آسانسور 5نفره
________________________________________
⚜️کارگزاری املاک خانه سپید⚜️
طائی