تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متری دوکله نور تک واحدی رباط سوم نگین

130متری دوکله نور تک واحدی رباط سوم نگین

2 هفته پیش در صدف

متراژ
130
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏10,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,615,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک جوکار
------------------------------------------------
130متر
تک واحدی
دوکله نور
طبقه اول
سه خواب
6سال ساخت
گرمایش کف
بدون پرتی خوش نقشه

خرید فروش ،رهن و اجاره
تهاتر معاوضه مشارکت در ساخت باسازی و خدمات ساختمانی دیگر نیز انجام می شود
رباط سوم، نگین، روحانی ،نگارستان، ملک شهر ،شهید صادقیان، 17شهریور ،جابر ،خانه اصفهان
-----------------------------------------------------------------------------

ادرس شعبه2:اصفهان رباط سوم (شهید علم الهدی)فلکه نگین فلکه فیروزه بنت الهدی صدر شمالی(جاده سلامت)بعد از مدرسه پارسایی کوچه20
مشاورین املاک جوکار