تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متری ساماندهی

130متری ساماندهی

1 هفته پیش در ساماندهی

متراژ
130
ساخت
1403
قیمت کل
‏12,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️مشاورین املاک راز ⚜️

بنده رزیتا هستم مشاور شما تو امور ملکی
فرصتی کم یاب برای خرید یک واحد 130متری روبه نما در لوکیشن عالی

واحدی زیبا و خوش نقشه در موقعیتی عالی ✨

فرصتی مناسب برای خرید یک واحد 130 متری واقع در طبقه سوم با نورگیری عالی و رو به نما

ساختمان با نمای ترکیبی شیک ساخته شده و در هر طبقه فقط 2 واحد قرار دارد که محیطی آرام و خلوت فراهم می کند

امکانات کامل:

پارکینگ اختصاصی

انباری مجزا

⬆️ آسانسور

سند آماده انتقال

واحد بسیار شیک نوساز و مالک ساکن می باشد؛ همین موضوع نشان دهنده ی نگهداری عالی ملک است ️✨

گزینه ای عالی برای خانواده هایی که به دنبال آرامش، نور خوب و نقشه ای کاربردی هستند.

برای بازدید و هماهنگی لطفا تماس بگیرید
⚜️معتمد و مشاور شما رزیتا حقگو هستم ⚜️