تائید
فروش مسکونیآپارتمان131 متر سنددار بلوار شهرداری جهان آرا

131 متر سنددار بلوار شهرداری جهان آرا

2 هفته پیش در شهرک جهان آرا

متراژ
131
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,618,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
4
سلام به دوستان عزیز
اینجا املاک رضایی در کمالشهر کرج هستیم.
همیشه کنار شما برای خرید، فروش و اجاره ملک با مشاوره ای صمیمی و مطمئن.
اگر ملکی برای فروش یا اجاره دارید، خوشحال می شیم با ما در میان بذارید.
.......................................
131متر سند آماده
جهان آرا زنبق 11
فول تجهیز شده
سند آماده انتقال
قابلیت رهن تا مبلغ 700تومن