تائید
فروش مسکونیآپارتمان131 متر / غرق در نور / نوساز کلید نخورده / اباذر

131 متر / غرق در نور / نوساز کلید نخورده / اباذر

1 هفته پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
131
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏328,244,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
اپارتمان 131 متر 3 خواب

نوساز کلید نخورده

سالن سرتاسر پرده خور ، دور تا دور پنجره

(( سالن ، اتاق خوابها و اشپزخانه همگی رو
به بیرون می باشد ))

(( یک پارکینگ سندی + یک پارکینگ مزاحم ،
قابلیت استفاده ی 2 ماشین ))

بسیار خوش نقشه ، بدون کوچکترین
نقص و پرتی

یک خواب مستر + سرویس مهمان +سرویس ایرانی

متریال برند و درجه یک

مشاعات داخل ساختمان عالی

لوکیشن قوی