تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متر آپارتمان بازسازی کامل در دو قدمی رودخانه

131متر آپارتمان بازسازی کامل در دو قدمی رودخانه

1 هفته پیش در آبشار

متراژ
131
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,305,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️مشاورین املاک موذنی⚜️

⭕آپارتمان 131 متر طبقه سوم ⭕

✔️لوکیشن بسیار خوب
✔️ شمالی جنوبی دو کله نور
✔️بازسازی کامل صفر تا صد
✔️تک واحدی
✔️3 خواب/تک مستر
✔️هر سه خواب نور مستقیم
✔️کاملا هوشمند
✔️اتاق کلوزت
✔️مینی چیلر
✔️درب ها همه روکش چرب دست دوز
✔️کابینت هاگلاس
✔️ تراس دار

⭕⭕موارد مشابه موجود می باشد با یک تماس ملک مورد پسند خود را پیدا کنید ⭕⭕

مشاور شما مهندس قاسمی
ّ
‏‎←←← ملک خود را به ما بسپارید →→→

‏‎با فروش و اجاره فوری ملک خود تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید.

‏ ‎

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬