تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متر/سندآماده/فول تجهیز/نوساز/جهان آرا کمالشهر

131متر/سندآماده/فول تجهیز/نوساز/جهان آرا کمالشهر

2 هفته پیش در کمال‌شهر

متراژ
131
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,419,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️املاک نور⚜️

✨فروش واحد نوساز فول تجهیز در جهان آرا کمالشهر
✨ساختمانی مهندسی ساز همراه با متریال عالی
✨موقعیت ملک عالی و مناسب سرمایه گذاری در منطقه

✨مشخصات ملک✨
131متر/دوخوابه/طبقه اول/نورگیرفول/سند آماده انتقال
نمارومی/سنگ تراورتن/لاین نوری مخفی نما/شیک
خوش نقشه/بدون پرتی/نوساز مناسب سرمایه گذاری
دارای پارکینگ اختصاصی و مهمان انباری آسانسور
دارای سیستم اعلان و اطفای حریق آتش نشانی فعال
کابینت هایگلاس/شیرآلات اهرمی/هودلمسی/گاز رومیزی
پکیج و رادیاتور نو و سالم/کولر گازی بزرگ/بالکن بزرگ
درب ضدسرقت/آیفون تصویری/کف کامل سرامیک
پنجره های دوجداره/کمدیواری بزرگ و جادار
حال پذیرایی بزرگ و پرده خور مناسب برای چیدمان
اتاق خواب ها بزرگ و جادار مناسب برای تخت
موقعیت ملک عالی و مناسب سرمایه گذاری در منطقه
دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی و خدماتی

✅واحد دارای مستاجر به مبلغ 550میلیون رهن کامل می باشد

✅قابلیت گرفتن وام مسکن به مبلغ 1میلیارد تومان

❌جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید❌

⚜️املاک نور ⚜️
✨فایل های خود را به گروه ما بسپارید

✨ارادتمند شما:نصیری