تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر / 9 ساله / فول مشاعات/ تک واحد

132 متر / 9 ساله / فول مشاعات/ تک واحد

1 هفته پیش در دریا

متراژ
132
ساخت
1394
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏431,818,000 تومان
طبقه
4

سند تک برگ
مستاجر تا شهریور [ مبلغ 3 و 100 نشسته ماهی 26]

پلاک ثبتی 116 بدون ریشه _ فایل شخصی

کوشکی ام املاک یوتا سعادت آباد بلوار شهرداری