تائید
فروش مسکونیآپارتمان132متر /3خواب /فول امکانات/شهرک صدف

132متر /3خواب /فول امکانات/شهرک صدف

1 هفته پیش در شهرک صدف

متراژ
132
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏14,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,363,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

محمدی هستم از املاک کارا ملک

کارشناس تخصصی شما در کلیه فازهای 1/2/3/4/5/6 و شهرک صدف
اعم از تجاری و مسکونی

جهت مشاوره درست و خرید مطمئن با من تماس بگیرید

از بازدید تا دفترخانه کنارتان هستیم

واحد فول امکانات
شهرک صدف
لوکیشن عالی

132متر
3خواب
طبقه 3 تک واحدی
پارکینگ اختصاصی درب جدا
آسانسور

موقعیت عالی
3بحر نورگیر

قابل معاوضه با 2واحد ریز اندیشه یا فردیس

جهت بازدید یا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید