تائید
فروش مسکونیآپارتمان133متر/3خواب/مژده نیاوران/top location

133متر/3خواب/مژده نیاوران/top location

22 ساعت پیش در امام‌زاده قاسم

متراژ
133
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏375,939,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
️درودبرشما
_______________
133متر/تک برگ سند،بدون ریشه
️تاب لوکیشن/گذرودسترسی عالی
----------------------------
دسترسی آسان به مراکزخرید
------------------------------
Top Location واقعی
____________________
️بدون هیچ ضعف لوکیشنی
️3خواب/1خواب مستر
________________________
️کم واحد/ساختمان آرام
️ چهارطبقه2واحدی
___________________________
️دارای 1پارکینگ سندی بدون مزاحم
______________________________________
️سازنده،بنام منطقه با بهترین متریال مصرفی
️تماس 9صبح تا12شب
_________________________________________
️مشاور ملک شما: گلزار،املاک سازه برتر