تائید
فروش مسکونیآپارتمان133متر دوخواب مصطفی خمینی

133متر دوخواب مصطفی خمینی

4 ساعت پیش در اراک

متراژ
133
ساخت
1405
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,135,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❎جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید
❎فایل اختصاصی لطفا همکاران محترم تماس نگیرید
((طبقه 4هم موجود ))