تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متر/3 خاب/بر خیابان هپکو/کیلید نخورده

134متر/3 خاب/بر خیابان هپکو/کیلید نخورده

2 هفته پیش در اراک

متراژ
134
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
#اراک_هپکو

#کد_فایل_8034
تاریخ:1405/02/08
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 134
تعداد اتاق 3
طبقه 4
تعداد واحد در طبقه 4
سال ساخت 1405

نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : گچ
سایر امکانات : بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار,پنجره دو جداره
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن

مبلغ متری 130/000/000تومان
مبلغ کل :17/420/000/000تومان

املاک آرتا
کارشناس : امیر سلطانی
تلفن همراه :
تلفن همراه :
آدرس دفتر : خیابان هپکو نواب روبروی اداره پست