تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متر/بدون مشابه/امکانات تکمیل/پلان بی نقص/وایین

134متر/بدون مشابه/امکانات تکمیل/پلان بی نقص/وایین

16 ساعت پیش در شهرک وایین

متراژ
134
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,014,000 تومان
طبقه
1
❎به نام یگانه معمار هستی❎

✨134متر پلان بدون مشابه
✨3خواب بسیار کاربردی و بزرگ
✨امکانات تکمیل بدون ریالی هزینه
✨تکواحدی بسیار خوش ساخت
✨لوکیشن عالی دسترسی خوب
✨زیر قیمت واقعی
✨فروشنده صد در صد واقعی

✨دپارتمان لکس هوم معرفی کننده فایل های خاص همراهی قدم به قدم از بازدید اول تا امضای✨

✨رشیدی هستم مشاور تخصصی منطقه وایین✨
✨دپارتمان بزرگ لکس هوم✨