تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متر پنت هاوس+35متر حیاط/3خواب/غرب تهران

134متر پنت هاوس+35متر حیاط/3خواب/غرب تهران

3 ساعت پیش در شهر‌زیبا

متراژ
134
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏16,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,059,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
☑️با کارشناسان ما که مهندسین عمران و معماری هستن بهترین و زیباترین و با کیفیت ترین انتخاب را داشته باشید…

_____مشخصات ملک__________

✔️پنت ها س
✔️134متر
✔️3خواب
✔️35متر تراس جذاب
✔️فول دیزاین
✔️تک واحدی
✔️روبنما

قیمت کل درج شده صحیح میباشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه پرداخت تماس بگیرید

——————————————
✔️دارای پروانه تخصصی املاک
✔️ عضو رسمی اتحادیه و سابقه ی درخشان