ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
134متر3خواب پنت هوس/لوکس لاکچری/همونی که میخواستی
134متر3خواب پنت هوس/لوکس لاکچری/همونی که میخواستی
15 ساعت پیش در شهرک مریم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
134
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
99,253,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
☑️ مشاور شما: خانم داداشی ☑️
پایان جستجو ، آغاز خانه دار شدن
☑️ دپارتمان املاک پاییزان
☑️ فروش آپارتمان 134 متری
✅ با قیمت استثنایی
فول امکانات
سه خواب مستر
پنت هاوس/ 30 متر حیاط
تک واحدی
✅بورس سرمایه گذاری کل کشور
✅تمامی واحد ها دارای سند تک برگ می باشند
✅قابلیت استفاده از وام و رهن
(انجام کلیه امور کارگزاری و رهن واحد به عهده مشاور)
⭐جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
⭐مشاور امور ملکی شما: خانم داداشی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت