تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 / 2 خواب / خوش نقشه

135 / 2 خواب / خوش نقشه

11 ساعت پیش در شمس‌آباد

متراژ
135
ساخت
1399
قیمت کل
‏30,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,925,000 تومان
طبقه
3
•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•
⚜️New home 》》golden home⚜️

⚜️دپارتمان املاک خانه طلایی : خرید و فروش واحدهایتان را بما بسپارید با قیمت کارشناسی و در کمترین زمان ممکن بفروش میرسانیم.

⚜️135 متر چشم نواز
⚜️2 خواب

⚜️پارکینگ
⚜️آسانسور
⚜️انباری
⚜️بالکن
⚜️6 سال ساخت

⚜️خوش نقش و خوش چیدمان
⚜️سالن پرده خور

⭐️فایل های مشابه موجود می باشد

شمس اباد

•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎
کارشناس امور ملکی مناطق 4،7،8:

》پوریا قادری 《