ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135 / تک واحدی / فول امکانات/ فوری فوری
135 / تک واحدی / فول امکانات/ فوری فوری
13 ساعت پیش در زنجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
144,444,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
^هلدینگ بزرگ درویش ^
(بنام خالق یکتا)
◾135متر
◾3 خواب
◾تک خواب مستر
◾شش طبقه
◾طبقه پنجم بهترین طبقه
◾سال ساخت 1401
............................
/امکانات/
پارکینگ غیر مزاحم سندی
آسانسور 8 نفره استیل
انباری سندی
سه طرف بالکن دارد
ساختمان دو بر از دو کوچه عریض و استاندارد
قابل دسرس به تمام مراکز خرید
بسیار شیک و خوش چیدمان
تماما کمد دیوار
نور گیر از دو طرف سالن و اتاقها
مالک ساکن و اماده تخلیه
سرمایش گرمایش فول
✅قیمت19/500/000/000
☑️پارکینگ طبق عرف منتقه 500م
............تخفیف جزئی........
⚠️تمامی استعلامات اسناد مورد معامله توسط املاک درویش قبل از جلسه گرفته می شود ⚠️
مشاور شما (رستگار) کد 106
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت