تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر / 3 خواب / خیابان با اصالت

135 متر / 3 خواب / خیابان با اصالت

1 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
135
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,592,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️ خیابان اعیانی و ممتاز گوهردشت

⭕️ یـازدهـم فـاز یـک

✅️ 135 متر با نقشه ای مهندسی و بی نقص
✅️ 3 خواب استاندارد 15 ، 14 و 13 متری با کمد
✅️ سالن یکدست و چیدمان پذیر
✅️ بدون یک سانتی متر دیوار مشترک
✅️ مشاعات تمیز و مرتب

♦️♦️♦️ مالک تمایل دارد یکسال رهن بنشیند.
_______________________________________________
✨️ این ملک طلایی از لحاظ ویژگی ها ، قیمت و لوکیشن هیچ مشابهی در منطقه ندارد ، پس چنانچه قصد جدی برای خرید و سرمایه گذاری ملکی درگوهردشت دارید در خدمتیم.
_______________________________________________
☎️⭐️ همراه و راهنمای امور ملکی : علیرصا سعیدی
☎️⭐️ بانک فعال مورد های اکازیون و زیرخاکی