تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر 3 خواب صفر نگینِ منطقه طلاییه

135 متر 3 خواب صفر نگینِ منطقه طلاییه

1 سال پیش در شیراز

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬259٬000 تومان
تعداد کل طبقات
4
—————————————————————————————
⚜️ارائه سوپر لوکس ترین واحد منطقه⚜️
—————————————————————————————
⚜️درصورت تمایل به بازدید از این واحد جذاب تماس بگیرید
⚜️کف لمینت المانی
⚜️کناف ایران با طراحی زیبا tv wall زیبا
⚜️کابینت Agt ترک
⚜️صفحه کابینت samsung
⚜️سینگ گرانیت المانی فر ، هود ، گاز صفحه ای طراحی شده
⚜️سوپری باطراحی زیبا درون اشپزخانه کابینت ها با عمق زیاد بدون کمبود فضا
⚜️دکور زیبا به همراه نور پردازی
⚜️جاکفشی طراحی شده
⚜️بین کابینتی اسلب سرامیک سرویس ها اسلب
⚜️روشویی طراحی شده منحصر به فرد
⚜️شیرالات همه گلد ایتالیایی
⚜️پتینه کاری زیبا
⚜️پنجره قدی 100٪؜
⚜️هر سه اوتاق دارای کند دیواری محصر به فرد(خاص)
⚜️اتاق والدین(طراحی شده)
⚜️اتاق مهمان اتاق کودک (طراحی شده)
⚜️تراس خوب
⚜️ پرده زیبا با هزینه 30 میلیون تومان
⚜️غرق در نور یکی از بهترین کوچه ها
⚜️دسترسی عالی

⚜️ لطفا فقط خریداران محترم که تمایل به خرید کردن دارند تماس بگیرند #

همکاری با املاک نداریم با احترام#