تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر 3 خواب ،فول امکانات ، گلستان بلواربیژن

135 متر 3 خواب ،فول امکانات ، گلستان بلواربیژن

5 روز پیش در شمس‌آباد

متراژ
135
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,740,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
"فوق العاده خوش نقشه"
قطعا با اولین بازدید می پسندید.
بازسازی صفرتاصد شده و هیچ خرجی ندارد
کم واحد
سالن بزرگ ، روبه آفتاب ، دلباز و پرده خور
آشپزخانه شیک با کابینت هایگلاس فراوان
3 خواب بزرگ 13 متری
بالکن
پارکینگ
انباری
آسانسور
قابل مذاکره
"عبدی املاک سرمایه"