تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر / 3 خواب / فول تجهیز / طالقانی

135 متر / 3 خواب / فول تجهیز / طالقانی

6 روز پیش در شهریار

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,222,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
عرض ادب و احترام

املاک خاص برای سلیقه های خاص✅
انتخابی هوشمند برای اینده ای بهتر✅

((مشخصات واحد)) :

✅متراژ واحد :135
✅تعداد خواب : 3
✅سال ساخت : 1404

توضیحات :

این واحد قابلیت رهن تا 1.8 میلیارد تومان را دارد .

سند واحد 18 ماه آتی انتقال به نام خریدار محترم.
10٪ از کل تا تاریخ انتقال سند نزد خریدار محترم باقی میماند.

فایل های مشابه از متراژ 50 متر تا 400 موجود میباشد.

همراه شما : سعید دمیرچی

برای اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشید.

✅ ارگ ، امن مثل خونه