ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135 متر 3 خواب نوساز محسنیان
135 متر 3 خواب نوساز محسنیان
8 ساعت پیش در اختیاریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
44,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
329,629,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
135 متر
3خواب
1خواب مستر
تخفیف پای قرارداد داد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت