تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر/3 خواب پر نور/تراس قابل چیدمان و کاربردی

135 متر/3 خواب پر نور/تراس قابل چیدمان و کاربردی

1 هفته پیش در باغ کرباسی

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,962,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
/ادبی هستم مشاور شما در خریدی سودمند/

135 متر جذاب و دلباز در ساختمانی 6 طبقه
با آرامش و حریم واقعی

⭕️3 خواب استاندارد
⭕️سالن بزرگ،پر نور و دل انگیز
⭕️تراس بزرگ و قابل چیدمان با ویو عالی
⭕️لابی لوکس و شیک
⭕️آسانسور،پارکینگ، انباری کامل
⭕️ساختمان با نور فوق العاده

مبلغی پا سند کسر خواهد شد
ساخته شده توسط مهندس خوش نام و خوش سابقه منطقه

اگر دنبال واحدی لوکس،خوش ساخت و متفاوت هستید
حتما این گزینه رو از دست ندید!

املاک مشایخ|تجربه ای متفاوت در معاملات ملکی

شعبه 1:بلوار 15 خرداد/آستانه کوچه نهم
شعبه 2:بلوار حکیم/آل یاسین 14 حدفاصل کوچه 6 و 8