ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135 متر/برج مهتاب/مروارید شهر
135 متر/برج مهتاب/مروارید شهر
2 هفته پیش در مروارید شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1404
قیمت کل
15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
114,814,000 تومان
طبقه
11
تعداد کل طبقات
19
.
⭐️برج مهتاب در مرواریدشهر شمالی⭐️
■ 135 متر
■ سالن بزرگ
■ بالکن بزرگ
■ طبقات میانی
■ واحد شمالی
■ پلن بی نقص
■ 2 خواب/ 1 خواب مستر
■ مناسب سخت پسندان
■ بازدید=قرارداد
✔️مشاعات شامل؛ باشگاه ورزشی مجهز/کتابخانه/کافه/لابی مجلل/لابی من 24 ساعته و...
✔️دسترسی آسان به بزرگراه های اصلی و مراکز تجاری تفریحی منطقه
هماهنگی بازدید تماس
مشاور شما: شریف پور
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت