تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر تاپ گلستان/ لابی مبله / مجلل بدون مشابه

135 متر تاپ گلستان/ لابی مبله / مجلل بدون مشابه

11 ماه پیش در کرمانشاه

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬518٬000 تومان
طبقه
1
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
135 متر | شمالی | نورگیر عالی
دو پارکینگ | نقشه مهندسی | لابی مبله
متریال ممتاز | طراحی داخلی لوکس
مالک فروشنده واقعی
قیمت قطعی: متری 48/500/000 تومان
این فایل، زود فروش می رود!!

برای دیدن واحد تماس بگیرید و فرصت رو از دست ندید!!!
--------------------------------
ویژه خریدار:
هدیه خوش آمدگویی به خانه جدیدتان + حمل وسایل به صورت رایگان!!
یه خرید، یه تجربه لذت بخش!
-----------------------

مشاور تخصصی شما : کاکاوند

---------املاک صدف نبش 6 برق------------